Yat Kiralama

Yat Kiralama

Türkiye, Hırvatistan ve Montenegro’nun birbirinden özel koylarını gezmek ya da denizde yapmayı  planladığınız her türlü etkinlik ve organizasyonlarınız için yat kiralama talebinize  cevap verebiliyoruz.

Türkiye’de uzun yıllardır sürdürdüğümüz hizmetimize Montenegro ve Hırvatistan destinasyonunu da dahil ettik. Türkiye, Hırvatistan ve Montenegro’nun birbirinden özel koylarını gezmek ya da denizde yapmayı  planladığınız her türlü etkinlik ve organizasyonlarınız için yat kiralama talebinize  cevap verebiliyoruz.

295 kilometre uzunluğunda bir sahile sahip olan Montenegro’da  tenha, hatta ıssız adalar, gizli körfezler ve eşsiz tarihi dekor eşliğinde göz alıcı limanlar bulunmakta.

Dört mevsimi aynı anda yaşayacağınız Türkiye’yi  ve Adriyatik’i modern konforlu yatlarda gezin. Kendi rotanızı oluşturun. Türkiye’nin ve Adriyatik’in berrak sularında, piktoresk saklı koylarda ve kıyıdan uzakta bulunan adalarda yüzün. Türkiye ve Montenegro (Karadağ) kıyılarının ve komşu ülkelerin manzarasının, denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarın.  Yürüyüş ve akşam yemeği için güzel Adriyatik kasaba ve köylerinde karaya çıkın. Sonra yatınıza dönün ve yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edin.

Montenegro’nun Budva, Kotor ve Tivat şehirlerinde her türlü imkana sahip şehir içi bir marina var.  Gümrük dahil her hizmet alınabilir.. Kotor ise oldukça egzotik ve buram buram tarih kokan bir destinasyon. Marinadan ziyade rıhtım formatında ancak çok güvenli bir yer. Rıhtımın doğu kısmı cruz gemilerine, batı tarafının dip kısmı ise yatlara ayrılmış durumda.

Satılık Emlaklar

Satış Öncesi ve Satış Sonrası Gayrimenkul Danışmanlığı İçin...

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN