Kotor Körfezi’ndeki Yeni Konut Kompleksinde Satılık Daireler

 • From 85.100 Euro

  Kotor Körfezi’ndeki Yeni Konut Kompleksinde Satılık Daireler

  Lokasyon Kotor
  Yatak Odası studio-3
  Banyo 1-2
  Emlak Tipi Satılık Daire
  Fiyat 85 100 €’dan paşlayan fiyatlarla
  Apartman Alanı 33 m2 ila 273 m2
  Park Yeri
  Asansör
  Güvenlik
  Yönetim
  Denize Uzaklık (m) 700

  Kotor Körfezi’nde inşa edilen yeni konut kompleksi,  depreme dayanıklı monolit betonarme yapı ve tuğla dolgulu 5 binadan oluşuyor.

  Komplekste, yaşam alanları 33 ila 273 m2 arasında değişen toplam 37 daireden oluşuyor. İster tek kişi ister kalabalık aile olsun, en uygun olanı bulmak için 22 daire tipi arasından seçim yapabilirsiniz. Bir yatak odasının ortalama alanı 22 m2’dir. Kompleksdeki daireler birinci sınıf sert ahşap zeminler, granit seramik Porcelanosa ve Villeroy & Boch ve Noken tarafından üretilen malzemelerle  yüksek kalitede hazırlandı.

  Yüksek hızlı fiber optik internet bağlantısı ve çok sayıda kanal seçeneği bulunan önceden kurulmuş uydu TV bulunuyor.

  Kompleks, Roma İmparatorluğu’nun eski yazarlarının eserlerinde belirtilen Kotor Eski Kenti’ne 2 km mesafede yer alıyor. Kotor’un Eski Kenti, günümüzde UNESCO’nun dünya mirası listesine dahil edildi.  Eski Kent’in taş duvarlarının yanında, komşu çiftliklerden taze ve sağlıklı ürünleri tercihiyle ünlü pitoresk  yiyecek pazarı  bulunuyor. Pazardan, ev yapımı keçi peyniri ve şarabı satın alabilirsiniz. Eski Kent’te her misafirin zevkini tatmin edecek mükemmel balık spesiyaliteleri sunan 28 restoran bulunuyor. Yatınızı, Boka Koyu’nun ve  Eski Kent’in yukarısındaki tepede yükselen kalenin ve yoğun ormanlarla kaplı muhteşem dağların yakınındaki limana demirleyerek, büyüleyici manzaranın tadını çıkarın.